Oxypeel / Ev Devam

Oxypeel / Ev Devam


OXYPEEL
TÜM CİLT TİPLRİNE UYGUN JEL PEELING

Promedica Eksfoliye edici jelin temel amacı, cildin üst tabakasında bulunan ölü hücreleri çözmektir. Bu jeli cildinize sürmeniz yeterli. Peeling jel içerisindeki özel bileşenler cildinizin yağıyla etkileşime girerek sürtünme yaratır.Jeli parmaklarınızla cildinize sürmeye başladığınızda, jelin küçük toplar halinde kenetlenmeye başladığını fark edeceksiniz. Bu sıkıştırılmış toplarda ölü deri hücreleri toplanır.Oxypeel yüz peeling jeli kızarıklık, iltihaplanma veya herhangi bir tahrişe neden olmaz Uygulama sonrasında Yumuşak ve pürüzsüz Parlak bir cilt elde edeceksiniz.Aynı zamanda Ton eşitlenecek, cilt daha açık olacak,Gözenekler daha küçük görünecek,diğer cilt bakım ürünlerini daha çok kabul edecek  ve yararlı içerikleri daha derin seviyelere taşıyacaktır.

AKTİF İÇERİK
Aqua , Carbomer , Cetrimonium Chloride ,Polysorbate 20 , Panax Ginseng Root Extract ,Phenoxyethanol , Parfum ,Ethylhexylglycerin Hexyl Cinnamal , Benzyl Salicylate , Limonene ,Benzyl Alcohol , Linalool .
KULLANIMI
Temiz cilde Oxypeel  jel  peeling ince bir tabaka uygulanır. 5 dk bekledikten sonra masaj yaparak peeling vazifesi görülür.Cilt tipine uygun Promedica tonik ile temzilenir.
SUNUM 100 ML