göz-bakım-kremi-göz-altı-serumu-göz-altı-morluğu-göz-kenarı-kırısıklık

Göz Çevresi Bakım Kremi
ANTİOKSİDAN YAŞLANMA KARŞITI GÖZ KREMİ 

Güçlü bir antioksidan etkiye sahip multivitamin göz kremi. Tamamlayıcı işlevlere sahip aktif bileşenlerle eksiksiz formülasyonu sayesinde ifade çizgilerinin görünümüyle savaşırken yüzün bu hassas bölgesini besler, nemlendirir ve aydınlatır.

Göz kapaklarından göz altı torbalarına kadar tüm göz bölgesi için yenilikçi ve canlandırıcı bir tedavi. Cilde etki eder, koyu halkaların görünümünü önler ve yumuşatır, sarkık göz kapaklarını sıkılaştırır ve kaldırır, elastikiyeti, torbaları ve iltihabı iyileştirir. Aynı zamanda bölgenin mikro sirkülasyonunu aktive eder ve göz çevresindeki koyuluğu azaltarak ve göz altı bölgesindeki tıkanıklığı gidererek boşaltıcı bir etkiye sahiptir.

Son olarak, bu ürün aynı zamanda, yüzün daha pürüzsüz ve daha düzgün görünmesi için ışığı yönlendirirken, ince çizgileri ve kırışıklıkları anında yumuşatan yeni nesil girişim parçacıklarını birleştirerek Yumuşak Odak efekti sağlar.

Gözlerinize canlılık kazandırmaya hazır mısınız?


BU ANTİOKSİDAN YAŞLANMA KARŞITI GÖZ KREMİNE KİMİN İHTİYACI VAR?


  • İfade çizgilerinin görünmesini engellemek istiyorsunuz
  • Gözlerin yorgun ve bitkin görünüyor
  • Göz çevresi daha koyu görünüyor
  • Göz kapağında ve/veya koyu halkalarda iltihaplanma ve/veya tıkanıklık varsa
  • Cildinizin genç ve taze görünmesini istiyorsanız

Gözlerimiz bizim arama kartımız, ana odak noktamız. Zamanla göz kapaklarımız sıkılığını kaybeder, cilt rengi açılır, koyu halkalar oluşmaya ve/veya koyulaşmaya başlar ve korkulan ifade çizgileri ortaya çıkar.

Bu yüzün herhangi bir yerinde oluyorsa, yüzdeki en ince ve en kırılgan bölge olan göz bölgesine bakım yapmanın ne kadar önemli olduğunu bir düşünün.

Göz kremleri gibi ürünlerin yalnızca yaşlanmanın ilk belirtilerini fark etmeye başladığınızda gerekli olduğunu düşünmeye meyilliyiz, ancak gerçek şu ki, bunları önlemek için çok daha erken kullanmaya başlamalısınız.

Peki, ne bekliyorsun? Göz kremlerinin yaşı yoktur. Aşağıdaki durumlarda PT-5’i seçin:

 

ANTİOKSİDAN YAŞLANMA KARŞITI GÖZ KREMİ FAYDALARI

Göz çevresinde torbalanmalara neden olan sıvıların dolaşımını iyileştirir, tıkanıklığı ve iltihabı azaltır.

İfade çizgilerini, kırışıklıkları ve pigmentasyonu pürüzsüzleştirir ve yumuşatır.

Bölgedeki cilde nem, sıkılık ve elastikiyet kazandırır.

Gözlerinizi canlandırır ve koyu halkaları aydınlatır.

İnce çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü anında azaltan Yumuşak Odak efekti sunar.

 

Etki Mekanizması

Kolajen sentezini uyararak, cildi güçlendirmeye ve ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı olmak. Cildin yaşlanmasına katkıda bulunan Matrix Metalloproteinaz (MMP) enzimlerinin etkilerini geçersiz kılmak.

 

AKTİF BİLEŞENLER

Palmitoyl Tripeptide-5 , Sodium Hyaluronate

 


TP-5 EYE CONTOUR SERUM

Palmitoil Tripeptid-5 nedir?

Bu yüksek oranda biyo-aktif peptid, artan kollajen üretimi ile cilde derinlemesine nüfuz eder. Kolajen sentezini uyararak, bu kompleks cildi güçlendirmeye ve ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Cildin yaşlanmasına katkıda bulunan Matrix Metalloproteinaz (MMP) enzimlerinin etkilerini geçersiz kılar.

Bu peptid kompleksinin kollajen sentezini uyardığı, herhangi bir kırışıklık tipinin görünümünü önemli ölçüde geliştirdiği bulunmuştur. Cildi sıkılaştırır ve nemlendirir ve çatlak izlerinin görünümünü bile azaltabilir. Klinik bir çalışmada kırışıklıkların görünümünü% 350'ye kadar azaltmıştır.

 

PALMITOIL TRIPEPTIDE - 5         


Palmitoyl Tripeptid-5 amino asit zincirlerinden oluşur ve epidermise nüfuz etme ve kolajen üretimini ve sağlıklı doku büyümesini uyardığı dermise derinlemesine girme yeteneğine sahiptir.

·         Dermise girdikten sonra, sadece ciltteki kolajen sentezini hızlandırmakla kalmaz, aynı zamanda araştırmalar bu peptidin ayrıca cilt hücreleriyle iletişim kurma ve onlara nüfuz eden toksinlerin zarar vermesini önleme yeteneğine sahip olduğunu göstermektedir.

·         Palmitoyl Tripeptid-5 bunu, hücrelere ne yapacaklarını söyleyen vücudun doğal iletişim mekanizmalarını taklit ederek yapar. Bu tür bir iletişim, cilt hücrelerinin ya toksinleri atmasına ya da onu etkisiz hale getirmesine yardımcı olur.

 

SODIUM HYALURONATE

Sodyum Hyaluronat molekülü, sudaki ağırlığının 1000 katını tutar ve onu nemlendirici cilt bakım bileşeni yapar. Bu yeterli değildi, aynı zamanda daha iyi kan dolaşımı, besin emilimi ve yara iyileşmesi sağlar.

 

Sodyum Hyaluronat molekülü suyun ağırlığının 1000 katını tutar. Bu yüzden bu kadar etkili bir nemlendiricidir: Cilde uygulandığında cildin nemi muhafaza etmesine yardımcı olur.Bu asit bir cilt canlandırıcıdır. Düzenli kullanımla daha yumuşak ve yumuşak bir his hissedersiniz.Kuru ciltle savaşıyorsanız, sodyum hyaluronat cilde geri su eklemenin en iyi yoludur. Kesintiyi ve tahrişi düzeltmek için kullanın.

 

Sodyum Hyaluronat bir kırışıklık azaltıcıdır. Bu başarıyı hidrasyon yoluyla gerçekleştirir - daha fazla nem, daha sıkı, daha dolgun ve cildi daha az görünür hale getirir.Bu bileşen daha iyi kan dolaşımı ve besin emilimini arttırır. Ürünün diğer bileşenlerinin faydalarını en üst seviyeye çıkarmak için zengin besleyici bir nemlendirici veya serum ile birlikte kullanın.

 

Sodyum Hyaluronat, yaranın iyileşmesine yardımcı olur  , bu nedenle sivilceniz varsa, bu bileşen, yara izinin önlenmesine yardımcı olacaktır.

 

BU ANTİOKSİDAN YAŞLANMA KARŞITI GÖZ KREMİ NASIL KULLANILIR?

Çok basit! Yüzünüzü temizledikten sonra, göz çevrenize biraz sevgi göstermenin zamanı geldi.

 

 

 

Ürünü alanın etrafına noktalayın ve yüzük parmağınızla hafifçe yayın. Üst göz kapağından koyu halkalar ve ifade çizgileri olan bölgelere doğru ilerleyin ve… işte. Göz çevreniz nemlenir ve korunur.

Hem sabah hem de gece günlük olarak kullanın ve kısa sürede inanılmaz sonuçlarını fark etmeye başlayacaksınız. Serum ve kremlerden önce uygulamayı unutmayınız.