BEYAZ PEELING

BEYAZ PEELING


WHITE PEEL

4 N 1 PEELING CREAM MASK

Cilt bakımında, öncelikle koyu lekelerin aydınlatılmasına ve pigmentasyonun iyileştirilmesine yardımcı olan bir bileşen olarak kullanılır. Traneksamik asit, plazminojen/plazmin yolu olarak bilinen bir yolu inhibe ederek melanin üretimini yavaşlatır. Bunu yaparak pigment üreten hücrelerimiz (melanositler) ile deri hücrelerimiz (keratinositler) arasındaki etkileşimleri azaltır ve bu da özellikle melazmada pigmentasyonda azalmaya yol açar.

Mandelik asit , cilt bakımı dünyasında yaşlanmayı geciktiren bir bileşendir. Cilt hücrelerini bir arada tutan minik bağları çözerek hücre yenilenmesini hızlandırmaya çalışır,  yüzeydeki cansız görüntüyü ve ince çizgilere yol açabilecek ölü deriyi gidermeye yardımcı olur.Laktik asit cildi parlaklaştırır, pürüzsüzleştirir ve düzleştirir, aynı zamanda daha sıkı görünmesini sağlar. İnce çizgilerin, kırışıklıkların ve koyu lekelerin görünümünü azaltmaya yardımcı olur.Salicylic Acid, Fazla yağı gözeneklerden temizler.Ölü cilt hücrelerini temizler .Akne bakterilerini zayıflatır.Gelecekteki sivilceyi önler . Enflamasyonu yatıştırır.

AKTİF İÇERİK

Mandelic Acid-Lactic Acid-Salicylic Acid-Tranexamic Acid

KULLANIMI

Temiz cilde White peel maske ince bir tabaka uygulanır.10-20 dk bekledikten sonra masaj yaparak peeling vazifesi görülür. Daha sonra ıslak ılık havlu ile temizlenir.

SUNUM : 100 ML