promedica-cleanser-jel-temizleme-jeli-kuru-cilt-temizleyici-makyaj-temizleyici-kabin-bakımı

PROFOSYONEL TEMİZLEYİCİLER

KURU YIPRANMIŞ CİLT TEMİZLEME JELİ

 

HYDRAPLUS  CLEANSER  GEL

Hydraplus Cleanser Gel tahriş oluşmuş, kuru ve hasarlı ciltlerin nemlenmesine ve  onarılmasına yardımcı olmak için tasarlanmış temizleme jelidir.Yumuşak Jel formu sayesinde cildi rahatsız etmeden temizler.Cildi temizlerken aynı zamanda pürüzsüz bir görünüm kazandırır.Köpüren jel formülü ile gözenekleri arındırarak porların daralmasına yardımcı olur.

 

AKTİF İÇERİK

Hyaluronic Acid,Shea Butter,Allantoin,Lavandula Angustifolia Oil,Coco-Caprylate/Caprate

 

KULLANIM

Cilt bakımında kullanılan rem ve serum bazlı ürünlerin emilimini kolaylaştırmak için temizleme adımı çok önemlidir.Hydraplus Cleanser Gel Kuru ve yıpranmış ciltlerde makyaj ve havanın yarattığı kirliliğin temizlenmesinde kullanılır.1-2 Pompa jel cilde uygulanır.Köpüren hassas formülü sayesinde cildi tahriş etmenden derinlemesine temziler ve nemlendirir.

 

PROFOSYONEL SUNUM : 500 ML


HASSAS ALERJİK CİLT TEMİZLEME SÜTÜ

PROSENS CLEANSER MILK

Prosens Cleanser Milk tahriş oluşmuş, kuru ve hassas ciltlerin nemlenmesine ve onarılmasına yardımcı olmak için tasarlanmış temizleme Sütüdür. Yumuşak Süt formu sayesinde Hassas cildi rahatsız etmeden temizler.Cildi temizlerken aynı zamanda sakinleştirerek pürüzsüz bir görünüm kazandırır.

AKTİF İÇERİK

Panthenol,Shea Butter,Ruscus Aculeatus,Calendula Extract,Centella Asiatica Extract

KULLANIM

Cilt bakımında kullanılan krem ve serum bazlı ürünlerin emilimini kolaylaştırmak için temizleme adımı çok önemlidir.Prosens Cleanser Milk Hassas ve Alerjik yapıdaki ciltlerde makyaj ve havanın yarattığı kirliliğin temizlenmesinde kullanılır.1-2 Pompa Toner cilde uygulanır. Dairesel hareketlerle masaj yapılarak cildin temizlenmesi sağlanır.

SUNUM

500 ML


KARMA VE YAĞLI CİLT TEMİZLEME JELİ

PROACTIVE CLEANSER GEL

Cildin temel savunma mekanizmasını korumaya yardımcı olurken, akne oluşumuna karşı daha dirençli hale gelmesine yardımcı olur. Akne eğilimli ciltler için Salisilik Asit içeriği ile Gözeneklerin temizlenmesini sağlar.Aynı zamanda temizlenen gözenekler daralır ve daha düzenli bir cilt tonu elde edilmesini sağlar.Cildi yormadan hassas bir şekilde temizler.

AKTİF İÇERİK

Salycilic Acid,Salix Alba,Tea Tree Oil,Benzoic Acid,Psidium Guajava

KULLANIM

Cilt bakımında kullanılan krem ve serum bazlı ürünlerin emilimini kolaylaştırmak için temizleme adımı çok önemlidir.Proactive Cleanser Gel Karma ve Yağlı ciltlerde makyaj ve havanın yarattığı kirliliğin temizlenmesinde kullanılır.1-2 Pompa Toner cilde uygulanır. Durulama gerektirmez.

SUNUM

500 ML