Promedica-Cilt-Bakım-Toner-temizleme-cleanser-köpük-normalcilt-temizleme-tonik-kabinbakımı

PROFOSYONEL TONİKLER
KURU YIPRANMIŞ CİLT TEMİZLEME TONİĞİ

HYDRAPLUS  CLEANSER  TONER

Hydraplus Cleanser Toner tahriş oluşmuş, kuru ve hasarlı ciltlerin nemlenmesine ve  onarılmasına yardımcı olmak için tasarlanmış temizleme jelidir.Yumuşak Jel formu sayesinde cildi rahatsız etmeden temizler.Cildi temizlerken aynı zamanda pürüzsüz bir görünüm kazandırır.Köpüren jel formülü ile gözenekleri arındırarak porların daralmasına yardımcı olur.

AKTİF İÇERİK

Hyaluronic Acid,Shea Butter,Allantoin,Lavandula Angustifolia Oil,Coco-Caprylate/Caprate

KULLANIM

Cilt bakımında kullanılan rem ve serum bazlı ürünlerin emilimini kolaylaştırmak için temizleme adımı çok önemlidir.Hydraplus Cleanser Toner Kuru ve yıpranmış ciltlerde makyaj ve havanın yarattığı kirliliğin temizlenmesinde kullanılır.1-2 Pompa jel cilde uygulanır.Köpüren hassas formülü sayesinde cildi tahriş etmenden derinlemesine temziler ve nemlendirir.

SUNUM : 500 ML


HASSAS ALERJİK CİLT TEMİZLEME TONİĞİ

PROSENS CLEANSER TONER

İçerisindeki Allantoin ile cildi sakinleştirir. cildi serbest radikal hasarlarından korumaya yardımcı olan antioksidan özelliklere sahiptir.Aynı zamanda cildin PH seviyesini gözeterek nem dengesini korur.Hassas ciltler için olan toner,içerdiği nemlendirici ve yatıştırıcı bileşenler cildin hassasiyetini gidererek Bakımın diğer adımlarına cildi hazırlar.

AKTİF İÇERİK

Panthenol,Shea Butter,Ruscus Aculeatus,Calendula Extract,Centella Asiatica Extract

KULLANIM

Cilt bakımında kullanılan krem ve serum bazlı ürünlerin emilimini kolaylaştırmak için temizleme adımı çok önemlidir.Prosens Cleanser Toner Hassas ve Alerjik yapıdaki ciltlerde makyaj ve havanın yarattığı kirliliğin temizlenmesinde kullanılır.1-2 Pompa Toner cilde uygulanır. Durulama gerektirmez.

SUNUM : 500 MLKARMA YAĞLI CİLT TEMİZLEME TONİĞİ

PROACTIVE CLEANSER TONER

Temiz, pürüzsüz ve eşit görünümlü bir cilt tonu elde etmek için cildinizi temizler arındırır. Tıkanmış gözenekleri temizleyerek düzensiz cilt görünümünü azaltır pürüzsüz bir cilt tonu sağlar. İçeriğindeki Allantion sayesinde ciltteki hücre yenilenmesini sağlar. Problemli ve zayıflamış ciltlerde cilt yenilenmesini ve onarımını destekler. İçerisinde ki Çay ağacının antiviral  antibakteriyel, antifungal ve antiseptik özellikleri sayesinde ileride oluşabilecek akne probleminin önüne geçilmesine yardımcı olur.

AKTİF İÇERİK

Salycilic Acid,Salix Alba,Tea Tree Oil,Benzoic Acid,Psidium Guajava

KULLANIM

Cilt bakımında kullanılan krem ve serum bazlı ürünlerin emilimini kolaylaştırmak için temizleme adımı çok önemlidir.Proactive Cleanser Toner Hassas ve Alerjik yapıdaki ciltlerde makyaj ve havanın yarattığı kirliliğin temizlenmesinde kullanılır.1-2 Pompa Toner cilde uygulanır. Durulama gerektirmez.

SUNUM : 500 ML