göz-bakım-kremi-göz-altı-serumu-göz-altı-morluğu-göz-kenarı-kırısıklık

GÖZ BAKIM SERUMU

Etki Mekanizması
Kolajen sentezini uyararak, cildi güçlendirmeye ve ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı olmak. Cildin yaşlanmasına katkıda bulunan Matrix Metalloproteinaz (MMP) enzimlerinin etkilerini geçersiz kılmak.


AKTİF BİLEŞENLER 

Palmitoyl Tripeptide-5 , Sodium Hyaluronate


ENDİKASYON

 MOISTURIZING       
 ANTI WRINKLE         
 LIFTING
 RESTORE

Uygulama Tekniği

Temiz ve kuru cilde,gündüz ve geceleri az miktarda ürünü hafifçe masaj yaparak emilimini sağlayın.


Minimum tedavi süresi : Topical Kullanım 6 ay Microneedle Uygulaması 4-6 Seans

Önerilen kullanım     : Günlük cilt bakımı.Dermapen.Dermaroller.İğnesiz Mezoterapi

Sunum                 : 30 ml


TP-5 EYE CONTOUR SERUM

Palmitoil Tripeptid-5 nedir?
Bu yüksek oranda biyo-aktif peptid, artan kollajen üretimi ile cilde derinlemesine nüfuz eder. Kolajen sentezini uyararak, bu kompleks cildi güçlendirmeye ve ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Cildin yaşlanmasına katkıda bulunan Matrix Metalloproteinaz (MMP) enzimlerinin etkilerini geçersiz kılar.

Bu peptid kompleksinin kollajen sentezini uyardığı, herhangi bir kırışıklık tipinin görünümünü önemli ölçüde geliştirdiği bulunmuştur. Cildi sıkılaştırır ve nemlendirir ve çatlak izlerinin görünümünü bile azaltabilir. Klinik bir çalışmada kırışıklıkların görünümünü% 350'ye kadar azaltmıştır.

PANTHENOL
Ulusal Biyoteknoloji Bilgi Merkezi, pantenolü anti-enflamatuar özelliklere sahip bir cilt koruyucu olarak listeler . Cildin nemini, elastikiyetini ve pürüzsüz görünümünü iyileştirmeye yardımcı olabilir.

SODIUM KYALURONATE

Sodyum Hyaluronat molekülü, sudaki ağırlığının 1000 katını tutar ve onu nemlendirici cilt bakım bileşeni yapar. Bu yeterli değildi, aynı zamanda daha iyi kan dolaşımı, besin emilimi ve yara iyileşmesi sağlar.

Sodyum Hyaluronatın Yararları

Sodyum Hyaluronat molekülü suyun ağırlığının 1000 katını tutar. Bu yüzden bu kadar etkili bir nemlendiricidir: Cilde uygulandığında cildin nemi muhafaza etmesine yardımcı olur.Bu asit bir cilt canlandırıcıdır. Düzenli kullanımla daha yumuşak ve yumuşak bir his hissedersiniz.Kuru ciltle savaşıyorsanız, sodyum hyaluronat cilde geri su eklemenin en iyi yoludur. Kesintiyi ve tahrişi düzeltmek için kullanın.

Sodyum Hyaluronat bir kırışıklık azaltıcıdır. Bu başarıyı hidrasyon yoluyla gerçekleştirir - daha fazla nem, daha sıkı, daha dolgun ve cildi daha az görünür hale getirir.Bu bileşen daha iyi kan dolaşımı ve besin emilimini arttırır. Ürünün diğer bileşenlerinin faydalarını en üst seviyeye çıkarmak için zengin besleyici bir nemlendirici veya serum ile birlikte kullanın.

Sodyum Hyaluronat, yaranın iyileşmesine yardımcı olur  , bu nedenle sivilceniz varsa, bu bileşen, yara izinin önlenmesine yardımcı olacaktır.