Melatone Leke Serumu
  • Yazara Göre: ahmet
  • Yayınlanan:
  • Oluşturulma Tarihi: 2018-04-18
  • Hits: 1647
  • Yorum Yap: 2

MELATONE LEKE SERUMU

Tüm dünyada yapılan yeni araştırmalar;Leke tedavisinde Cildin ürettiği düzensiz melanin sentezini baskılayarak cilt tonu eşitlemesi ile uygulamaların daha uzun süre etkinliğinin olduğunu kanıtlamıştır.Lazer ve Asidik bazlı ürünler ile yapılan soyma işlemlerinin sonrasında lekenin yeniden ortaya çıtığı görülmüştür.Hatta yanlış uygulamalar ile leke alanının büyüdüğü gözlemlenmiştir.Bu sebeple Leke tedavisinde öncelik ; cildin ürettiği düzensiz melanini baskılamak yani problemi durdurmaktır. Devam eden seanslar ile tedavi başarılı olacaktır.Başarı ; leke geçmişine,cilt durumuna ve uygulama sıklığına baglı olarak kişiden kişiye değişiklik gösterecektir.

Sağlıklı bir parıltı: Tüm dünyada, sağlıklı bir cilt güzelliği ışıltılı ve parlak bir görünüm ile ilişkilidir. Daha koyu cilt pigmentasyonu olan popülasyonlarda, bu durum, ışıltılı parlak bir cilt isteğini de beraberinde getirdi.

BASF Beauty Creations bu trendden ilham aldı ve kadınların sağlıklı cilt işlevlerini sürdürürken istedikleri parlaklığa ulaşmalarına yardımcı olan aktif bir içerik geliştirdi. Beyaz çiçeklerin özlerinden elde edilen DermawhiteTM WF, cildin doğal özelliklerini ve sağlığına tam anlamıyla uyum sağlamasına rağmen cildi belirgin bir şekilde aydınlatır.

Dermawhite ™ WF, melanogenezi inhibe etmek için güçlü bir komplekstir.

Her mevsimi aynı ışıltısıyla süsleyen tertemiz beyaz çiçekli üç bitki olan Papaya, Guava ve Saxifrage, BASF Güzellik Bakım Çözümleri'nde araştırmacılara ilham kaynağı oldu.

 

Bu kompleks melanin sentezini% 90 * oranında inhibe ederek, topikal cilt parlatma pazarında yaygın olarak kullanılan ve iyi bilinen bir aktif bileşen olan kojik asit den üç kat daha fazla bir cilt parlatma etkisi sunar.

DermawhiteTM WF, koyu fototiplerde cilt pigmentasyonunu azaltmaya yardımcı olur ve 2 haftalık ürün kullanımından sonra kanıtlanmış olan hızlı etkinlik sunar.

 

Kozmetik uygulamaları


• Leke Bakımı

 Cit tonu eşitleme

• Işıltılı görünüm

• Güneş sonrası bakımHem in vitro hem de in vivo kanıtlanmış güçlü bir melanin sentez inhibitörüdür.

 

Dermawhite ™ WF, koroik asitin yanı sıra plasebodan daha yüksek bir beyazlatma etkinliğine sahiptir.

Yapılan klinik çalışmalar ile DermawhiteTM WF'nin% 2'deki etkinliği değerlendirildi ve% 2'de kojik asitin yanı sıra plasebo ile karşılaştırıldı. 34 Hintli kadının iki paneli Çalışmaya 30 ila 60 yaşları arasında fototipler IV ve V ile seçildi. Kremler plasebo kontrollü çalışmada 12 hafta boyunca günde iki kez ve kojik asit ile yapılan çalışmada 8 hafta boyunca uygulandı.

 

Chromametric değerlendirme Sonuçlara göre plasebo: Beyazlatma indeksi ΔITA

DermawhiteTM WF ile 3 aylık tedaviden sonra% 21,6 oranında iyileşirken plasebo ile iyileşme sadece% 2.6'ya ulaşmıştır.

Aydınlıktaki artış da  plasebodan ölçülür düzeyde daha yüksektir.

DermawhiteTF WF, plasebodan daha fazla beyazlatıcı etkinlik gösterir.

Sonuçlar ile kojik asit: DermawhiteTF hızlı bir etki gösterir: sadece 2 haftalık tedaviden sonra% 42,5 oranında belirgin bir iyileşme görülür.Beyazlatma indeksi ΔITA, DermawhiteTM WF ile 2 aylık tedaviden sonra% 51.0 oranında iyileşirken, kojik asit ile iyileşme sadece% 20.9'a ulaşır.

Parlaklıktaki artış da ölçülür ve kojik asitten daha yüksektir.

 

Dermawhite ™ WF, dermatolog tarafından algılanan beyazlatma etkinliği ve gönüllüler.Dermatolojik değerlendirme Sonuçlar vs kojik asit: Ten DermawhiteTM WF ile 8 hafta tedaviden sonra% 34 daha parlaktır.

Dermatolojik değerlendirmelere göre görünür sonuçlar.

Gönüllünün öz değerlendirmesi

Sonuçlar ile kojik asit

• Gönüllülerin% 94'ü tarafından gözle görülür şekilde daha adil bir ten rengi.

• Gönüllülerin% 94'ü tarafından gözle görülür şekilde daha hafif bir ten rengi.

• Gönüllülerin% 94'ü tarafından gözle görülür şekilde daha parlak bir cilt

DermawhiteTF, 2 haftalık tedaviden sonra gönüllüler tarafından kojik asitten daha etkili olarak algılanmaktadır.

 

Dermawhite ™ WF, Saxifrage, Papaya ve Guava Ekstraktlarından oluşan bir bitki kompleksidir.

Saxifraga Sarmentosa, Çin, Rusya, Japonya ve Kore'de 390–3600 m yükseklikte yetişir. Geleneksel olarak yara iyileşmesi için kullanılan TCM, kızamık, timpanitis, erizipel, hemoptizi, kazık ve saç dökülmesini tedavi etmek için de kullanmıştır.

Carica papaya, zengin portakal posasıyla tropikal bir meyvedir.

Papaya C vitamini, A vitamini ve E vitamini içeren üçlü kaynağı ile güçlü bir antioksidır.Papaya siğiller, mısırlar, sinüsler, egzama, kutanöz gibi çeşitli hastalıkların tedavisinde kullanılabilir

Aynı zamanda kesikler, kızarıklıklar, sokmalar ve yanıklar gibi deri hastalıklarını tedavi etmede kullanılan güçlü bir meyvedir. Meyvenin püresi Asya ve Pasifik popülasyonları tarafından cilt tenini ve yaşlılık lekelerini hafifletmek için kullanılır.

 

Psidium Guajava, dünya çapında tropikal ve subtropikal bölgelerde yaygın olarak yetiştirilmektedir. Vitamin, tanen, fenolik bileşikler ve flavonoidlerle dolu olan guava, antimikrobiyal özellikleri nedeniyle geleneksel olarak tıpta kullanılmaktadır. Ayrıca sıkılastırıcı, iyileşme ve cilt onarımı özelliklerini de göstermiştir. Meksika'da yaprakların kaşıntı için bir çare olduğu söyleniyor. Amazon ve Brezilya'da kabuk ve / veya yaprakların veya çiçek infüzyonunun bir kaynağında, yaralar, ülserler ve cilt yaraları için topikal olarak kullanılır.


Yorumlar

Tarafından yaratıldı 2018-10-05 09:43:14 Tarafından gönderildi Lubna Haj Issa Yorum Bağlantısı
Hello, what is the price for Hifu for face and neck? Hello,Dear Hifu for face and neck treatment price 400 $
Tarafından yaratıldı 2018-09-25 23:08:52 Tarafından gönderildi Gosia Yorum Bağlantısı
Hi...I am looking for price for a HIFU face treatment? Are you on Antalya..I am planning to visit Antalya on December so I would like to vist your clinc.

Yorum Yap