collagenserumdermaoenserumukolajenserumuantalyaciltbakimiserumu

COLLAGEN SERUM

Vücuttaki en bol bulunan protein olan kollajen, kaslarınızda, cildinizde, kanınızda, kemiklerde, kıkırdakta ve bağlarda bulunur. Kolajen üretimini cildin kesilmesine son verebilecek diğer yaşam tarzı alışkanlıkları arasında sigara içmek, güneşe maruz kalmak ve sağlıksız bir diyet sayılabilir. Bazı sağlık koşulları, kolajen depolamanızı da azaltabilir. Bu önemli yapı taşı olmadan kırışıklıklar ve cildin sarkması kaçınılmazdır.

Cildinizin daha genç ve daha sağlıklı görünmesini sağlamak için önemli bir bileşen kolajendir. Kolajenin en bilinen yararlarından biri, parlak, canlı cildi destekleme kabiliyetidir. Bu esansiyel protein cilde esneklik sunarak daha genç ve sağlıklı görünmesini sağlar.

Ancak yaşlandıkça ve kollajen üretimi azaldıkça ince çizgiler, gevşek cilt ve kuruluk oluşabilir. Peki cilt bakımı ile kollajen alımınızı arttırırsanız ne olur? Kolajen cildi  yumuşak, elastik, esnek ve pürüzsüz  tutmaya yardımcı olur  . Topikal olarak uygulanan kollajenin birçok faydası vardır. Cildinizde bol miktarda olduğu zaman, özellikle gençken cildinizin daha pürüzsüz, dolgun ve daha sıkı görünmesine yardımcı olur. Yaşlandıkça, kolajeni kaybedersiniz, gevşek ve kırışık cildi geri döndürmenize neden olur.


AKTİF BİLEŞENLER 

Collagen . CoQ10

ENDİKASYON

  COLLAGEN
  ANTI AGING  
  COQ10

Endikasyonları

Cilt yaşlanmasını önleme.Antioksidan tedavi.Elastikiyet kaybını giderme.


Etki Mekanizması 
Kolajen cildinizin esnekliğini korumasına yardımcı olur. Bu, her ifade verdiğinizde yüzünüzün kırışıklıklar oluşmasını önler ve genç cildin genç görünümünü yansıtır. Yaşlandıkça, kollajen kırılma eğilimindedir ve bu da cildin elastikiyetini azaltır, bu da kırışıklıklar, sarkık cilt, yaşlılık lekeleri ve yaşlanmanın benzer etkileriyle sonuçlanır.


Uygulama Tekniği

Temiz ve kuru cilde, gündüz ve geceleri az miktarda ürünü hafifçe masaj yaparak emilimini sağlayın.


Minimum tedavi süresi :Topical Kullanım 6 ay Microneedle Uygulaması 4-6 Seans
Önerilen kullanım   :Günlük cilt bakımı Dermapen Dermaroller İğnesiz Mezoterapi  
Sunum               :30 ml

<< MELATONE LEKE SERUMU