hyaluronic acid

Hyaluronic Acid Serum

Promedica ProHyal B5 Hyaluronic Acid Serum tahriş olmuş, Kuru ve hasarlı ciltlerin nemlenmesine ve onarılmasına yardımcı olmak için tasarlanmış serumdur. Sodium Hyaluronate (Hiyalüronik Asit) diğer doğal ve sentetik polimerlere kıyasla en yüksek su tutma özelliği ile nemi cildinize hapseder. Vitamin B5 (Pantenol) ile cilde yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm kazandırır.  Cildinizin yenilenme sürecini hızlandırır. Kuru ve hasar görmüş cildinizin fonksiyonel dengesini geri yükler. Cilt tahrişlerini azaltır. Cilt elastikiyetini arttırarak ince çizgilerin ve kırışıklıkların azalmasına yardımcı olur. Yumuşak ve pürüzsüz bir cilt deneyimi ProHyal B5 ile her zaman yanınızda olsun.

Cildin esnek ve pürüzsüz olmasını sağlar.

Günlük nemlendiricinin faydalarını arttırır.

Düzenli kullanımda İnce çizgi ve kırışıklıkların görünümünü düzeltir.

Gözenekleri tıkamadan maksimum hidrasyon sağlar B5 vitamini cildin bariyer fonksiyonunu stabilize ederek dokunun güçlenerek büyümesini teşvik eder kuru ve hasarlı alanları iyileşmesine yardımcı olur.


AKTİF BİLEŞENLER 

Sodium Hyaluronate,Panthenol


ENDİKASYON

 MOISTURIZING       
 ANTI WRINKLE         
 LIFTING
 RESTORE

Endikasyonları

Cilt yaşlanmasını önleme. Yoğun Nemlendirme .Antioksidan tedavi. Cilt yaşlanma belirtileri.

Etki Mekanizması

Endojen HA sentezini teşvik etmek ve TEWL'yi (Transepidermal Su Kaybı) azaltmak için sinerjide çalışan gençleştirici ve yaşlanma önleyici aktif bileşenlerin kombinasyonu; farklı kollajen tiplerinin sentezini uyarır; hücresel detoksifikasyon ve serbest radikallerin elimine edilmesi; DNA'yı oksidatif hasardan korur ve “enflamatuar” süreci düzenler (kronik enflamasyonla ilişkili biyolojik yaşlanma).


Uygulama Tekniği

Temiz ve kuru cilde, gündüz ve geceleri az miktarda ürünü hafifçe masaj yaparak emilimini sağlayın.


Minimum tedavi süresi : Topical Kullanım 6 ay Microneedle Uygulaması 4-6 Seans

Önerilen kullanım     : Günlük cilt bakımı.Dermapen.Dermaroller.İğnesiz Mezoterapi    Fractional RF sonrası 

Sunum                 : 30 ml


VITAMIN C SERUM >>


yaluronicacidserumkullananlar-hyaluronicacidserumnasılkullanılır-hyaluronicacidserummarkaları-hyaluronikasitserum-eczane-hyaluronicacidserumsatınal-hyaluronicacidserum-hyaluronicacidtozu-dermapenserum-dermarollerserum