günes-kremi-promedica-beyazlatıcı-whitening-krem-leke-kremi-promedica-leke-bakımı-beyazlatıcıkremspf-uva-uvb-güneşkremi

Güneş Kremi


GÜNEŞ KORUMA KREMİ

PRO-VISOR SPF 50+ GÜNEŞ KORUYUCU KREM

Güneş koruma kremimizde bulunan UVA ve UVB filtreleri sayesinde cildinizi güneşin zararlı etkilerine karşı korumaya yardımcı olur. Aleovera, Shea Butter, Q10 ve sodyum hyaluronate içeren formülü sayesinde cildin elastikiyetini ve nem dengesini düzenlemeye yardımcı olur. İnce çizgi ve kırışıklıkların giderilmesinde yardımcıdır.Yağsız formulü sayesinde makyaj altı baz olarak kullanılabilir.Organik içerikli hammaddeler ile formüle edilmiş kremimiz cilt yapısına uygunluğu sayesinde hızlı emilim gösterir.

 

> Tüm cilt tipleri için uygundur

> Hafif yapısı sayesinde gözenekleri tıkamaz ve hızlı emilir.

> Beyaz iz bırakmaz.

> Kırışıklıkların azaltılmasına yardımcı olan yaşlanma karşıtı özellikler içerir.

> Yüksek nemlendirme özelliğne sahiptir.

> Makyaj altı kullanılabilir.

 

İÇERİK

Hyaluronic Acid,Shea Butter,CoQ10,Aloe Vera

KULLANIM

Günlük temiz cilde iki saatte 1 Bir-iki  pompa parmak uçları ile masaj yaparak emilimi sağlanır.

 

SUNUM

100 ML

INTENSE PROTECT

MILK LOTION SPRAY

Su bazlı UVB-UVA Filtreleri ile cildinizi güneşin zararlı ışınlarına karşı maximum koruma sağlar.

Formulasyonundaki Hyaluronik Asit ve E Vitamini cildi nemlendirerek besler. İnce çizgi ve kırışıklıkların görünümünü hafifletir.

Hafif sıvı dokusu sayesinde hızlı emilim gösterir.

Beyaz iz bırakmaz.

Sprey başlığı ile kullanım kolaylığı sağlar. Tüm vücut uygulamalarında dahi tasarruflu ürün kullanmanızı sağlar.

İÇERİK

Sodium Hyaluronate - Vitamin E

KULLANIM

Güneşe maruz kalmadan 15 dk önce cilde uygulanır. Yeterli miktarda ürün masaj yapılarak cilde sürülür. Bu ürün 3 saatte bir yeniden uygulanmalıdır. Yüzme, aşırı terleme ve kurulanma sonrasında tekrar uygulayınız.

SUNUM

125 ML
SPF nedir ve güneş koruyucu şirketler bunu nasıl ölçer?

Bir ürünün SPF'si yalnızca UVB veya "yanma" ışınlarından korunma ile ilgilidir. Bir ürünün SPF'si sizi UVA veya “yaşlanma” ışınlarından koruduğu anlamına gelmez. Şirketler, ürünlerindeki SPF seviyelerini FDA test kurallarına uygun olarak test etmek için bağımsız test şirketleri kullanırlar.

Bir güneş koruyucu seçerken, geniş spektrumlu koruma için test edilmiş bir ürün seçtiğinizden emin olun (hem UVA hem de UVB'den korur). Bu şekilde, yalnızca güneş hasarının (güneş yanığı) ani etkilerinden değil, kırışıklıklar, güneş lekeleri ve daha kötü cilt kanseri olarak ortaya çıkan uzun vadeli hasarlardan da korunursunuz.

Güneş koruyucu SPF 50 olduğunda bu ne anlama gelir?

Bir SPF 50 ürünü sizi cildinize nüfuz eden UVB “yanma” ışınlarının% 98'inden korur. FDA birkaç yıl önce yeni etiketleme gereksinimlerini getirmeden önce, SPF seviyeleri müşteriler için çok fazla karışıklığa neden olduğunu belirtti. Bazı insanlar SPF sayısının güneş koruyucusunun cildi koruduğu dakika sayısına, güneş koruyucusunun süzülen ışınların yüzdesine ya da diğer yanlış yönlendirilmiş mantığa karşılık geldiğini düşünüyordu. SPF numarası teorik olarak bir insanın güneşte yanmadan ne kadar süre kalacağı ile ilişkilidir.

Şimdi, tüm güneş kremleri zorunlu talimatlara ve ambalajlarında görülebilen su geçirmezlik test sonuçlarına sahiptir. Güneş kremi, 40 dakikaya kadar veya suda 80 dakikaya kadar etkili olabilir. İnsanların en az 2 saatte bir yeniden uygulama gereksinimini anlamaları çok daha kolaydır. Ürüne bağlı olarak yüzerken veya terlerken her 40 veya 80 dakikada bir yeniden uygulamalısınız. Bu talimatlar artık ambalaj üzerinde kolayca görülmektedir.

FDA neden SPF'yi sadece 50 ile sınırlandırdı? 50'den yüksek güneş kremlerinde yanlış olan nedir?

Bir SPF 50, UVB ışınlarının% 98'inden koruduğu ve hiçbir şey% 100 koruma sağlamadığı için, SPF'yi 50'nin üzerinde kullanmanın istatistiksel bir önemi olmadığını dile getirdi..Müşteriler SPF 100+ olarak pazarlanan bir ürün gördüklerinde, bazıları bunun UVB ışınlarının% 100'ünden korunduğunu veya ürünün tüm gün çalışacağını düşünebilir. Ama bu gerçekçi bir yaklaşım değildir..Daha yüksek bir SPF daha iyi koruma anlamına mı gelir? Hepimiz 30 ve 15 yerine SPF 50 kullanmalı mıyız?

Bir SPF 50, yüksek düzeyde koruma sağlar ve cilt kanseri öyküsü olanlar için ya da tenli veya cilt kanseri riski yüksek olanlar için en iyisidir. Bir SPF 15, UVB ışınlarının% 93'ünü ve bir SPF 30, UVB ışınlarının% 97'sini kapsar. Bir SPF 15 ve 30 arasında oldukça büyük bir fark vardır, ancak kapsamdaki fark, SPF 30 ve SPF 50 arasında önemli ölçüde azalır. SPF 50 üzerindeki ürünlerin sağladığı koruma yalnızca artımlıdır.

Geniş spektrumlu koruma sağlayan güneşten koruyucuları aramanız ve etikette böyle yazması gerekir. Yalnızca geniş spektrumlu güneş koruyucuları sizi hem UVA hem de UVB ışınlarından korur. Antioksidan içeren güneş koruyucu ürünlerin kullanılması size başka bir koruma katmanı sağlar. Güneşten koruyucu giysiler, güneş gözlükleri ve geniş kenarlı şapkalar giymek, güneşten koruyucu bakımda da önemlidir.


    Promeica Skincare