promedica-vüct-bakım-ürünleri-selülitkremi-çatlakkremi

VÜCUT BAKIMIPROMEDICA ELASTIN ÇATLAK BAKIM KREMİ

Cildimizin yapı taşları olan ve fibroblast hücresi tarafından üretilen elastin ve kolajen liflerinin kalitesinin düşmesi sonucu vücutta çatlaklar oluşur. 

 kremin içeriğinde bulunan Elestan ™️ LS 9879, Manilkara multinervis yapraklarından elde edilen bir özdür ve diğer bileşenlerin yanı sıra flavonoidler ve katekuik tanenler içerir. Elastazın etkilerine karşı korumaya yardımcı olur, elastin ile ilişkili proteinlerin sentezini artırır ve cildin sıkılığını ve elastikiyetini geliştirir. Kolajen ve elastin ağını enzimatik bozulmadan korur. Aynı zamanda hacim kazandırıcı / 3D etkiye sahiptir ve glikasyon ve çatlakları azaltır. Protein glikasyonunu inhibe eder ve çok sayıda hücre dışı matris elementinin sentezini uyarır. Cilt tonusunu, sıkılığını ve elastikiyetini artırır. Bu ürün ideal olarak sıkılaştırıcı vücut bakımı ve çatlakların önlenmesi ve düzeltilmesi için kullanılır.

KULLANIM

1-2 Pompa ürünü ihtiyaç olan bölgeye masaj yaparak emilimini sağlayın.

SUNUM : 200 ML
İÇERİK : 

Manılkara Multınervıs Leaf Extract : Elestan™ LS 9879, Manilkara multinervis'in yapraklarından elde edilen bir ekstrakttır ve diğer bileşenlerin yanı sıra flavonoidler ve kateşuik tanenler içerir. Elastazın etkilerine karşı korumaya yardımcı olur, elastinle ilişkili proteinlerin sentezini artırır ve cildin sıkılığını ve elastikiyetini artırır.

Tocopherol : Güçlü antioksidan özelliklere sahip, E vitamininin saf bir formudur. Bu nedenle cilt bakım ürünlerine eklenen bu besin, serbest radikalleri nötralize etmede, cildi nemlendirmede ve cilt yaşlanmasını etkili bir şekilde iyileştirmede önemli bir rol oynar .

Sodium Hyaluronate : Bu bileşen cildinizin derin katmanlarına girebilen bir hyaluronik asit formudur. Burada nemi çeker ve iltihabı azaltır . Sodyum hiyalüronat topikal olarak uygulandığında kuruluğu ve kırışıklıkları azaltmak için mükemmeldir.

Glucomannan : Bir prebiyotik olan glikomannan, her kişinin cilt mikrobiyomunu oluşturan probiyotikler için bir besin kaynağı görevi görür. Glukomannan gibi prebiyotikler, cildinizin probiyotik türlerine besin (enerji) sağlayarak cildin mikrobiyomunu dengede tutmada önemli bir rol oynar ve bu da daha sağlıklı görünen bir cilde dönüşür .

Panthenol : Cildi nemli tutmak, hassaslaşmasını ve kolayca tahriş olmasını önlemeye yardımcı olabilir. Bu nedenle pantenol, egzama, kontakt dermatit ve sedef hastalığı gibi durumlarla ilişkili pürüzlülük, kuruluk, kaşıntı, kızarıklık ve pullanmanın iyileştirilmesine yardımcı olabilir.

 

 

RESHAPE SELÜLİT SIKILAŞMA JELİ

Çift etkili formülü ve krem-jel yapısıyla cilt dokusunu sıkılaştırırken selülit oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Aktif içerikleriyle kan dolaşımını hızlandırarak portakal kabuğu görünümünü azaltmayı ve cildi pürüzsüzleştirmeyi destekler.

Selülite karşı etkisiyle bilinen kafeinle zenginleştirilen ve faydalı yağlarla desteklenen bu formül cilt dokusunu pürüzsüzleştirmede ve minik çukurlardan kurtulmada oldukça etkililir.

İçerisinde bulunan kırmızı yosun özleriyle etkin bir bakım sağlayan bu krem cilt altındaki yağ toksinlerini parçalayarak selülit görünümünü görünümünü hafifletirken cildi serbest radikallere karşı korur ve drenaj etkisi sayesinde ödeme bağlı şişkinlik ve ağrıları hafifletir.

KULLANIMI

Yeteri kadar ürünü ihtiyaç olan bölgeye 10-15 dk masaj yaparak emilimini sağlayın

SUNUM : 200 ML

İÇERİK :

Thymus serpyllum oil :  Uyarıcı ve detoks etkilerinin cildi sıkılaştırmaya ve dokusunu iyileştirmeye yardımcı olabilmesidir ; bu da selülit veya çatlakları olanlar için faydalı olabilir. Kekik yağının en önemli faydalarından biri  de antibakteriyel özelliğidir. Kekik yağı cildinizin dokusunu ve görünümünü iyileştirmeye yardımcı olabilecek antioksidanlar içerir. Antioksidanlar, cilt hücrelerinize zarar verebilecek ve erken yaşlanmaya neden olabilecek kararsız moleküller olan serbest radikallere karşı savaşır. Kekik yağını düzenli olarak kullanmak serbest radikallerin neden olduğu ince çizgileri ve kırışıklıkları önlemeye yardımcı olabilir. Ayrıca cildinizin parlamasına ve daha genç bir ışıltı kazandırmasına yardımcı olabilir.

Manılkara Multınervıs Leaf Extract : Elestan™ LS 9879, Manilkara multinervis'in yapraklarından elde edilen bir ekstrakttır ve diğer bileşenlerin yanı sıra flavonoidler ve kateşuik tanenler içerir. Elastazın etkilerine karşı korumaya yardımcı olur, elastinle ilişkili proteinlerin sentezini artırır ve cildin sıkılığını ve elastikiyetini artırır.

Nıgella Satıva Seed Oıl : Cilt tonunu ve dokusunu iyileştirmede yardımcıdır.  Enflamasyonu ve tahrişi azaltmak için çalışır.Yaşlılık lekelerinin azalmasını destekler.Yara iyileşmesini teşvik etmek için destekleyicidir.

Aesculus Hıppocastanum Seed Extract : Mikro dolaşımı uyararak ve derinin hemen altındaki kan damarlarını sıkılaştırarak çalışır. At kestanesi tohumu yağı sıklıkla şişkin damarların, kırık damarların ve örümcek damarların görünümünü tonlamak ve en aza indirmek için kullanılır. Ciltteki hyaluronik asidi parçalamakla ünlü olan hyaluronidaz olarak bilinen bir enzimi engelleyerek cildin nemli kalmasını destekler.

Palmarıa Palmata Extract : Drenaj ve tonlama etkisiyle mikro sirkülasyona etki eder. Aynı zamanda cildi besler ve nemli tutar. Güçlü bir nemlendirici olan deniz yosunu, güçlü polisakkaritlerin suyu emip cilde getirmesiyle cilt hücrelerine nem çeker. Bu, nemli görünen bir cilt için uzun süreli nemlendirme sağlar .