promedica-vüct-bakım-ürünleri-selülitkremi-çatlakkremi

VÜCUT BAKIMIPROMEDICA ELASTIN ÇATLAK BAKIM KREMİ

Cildimizin yapı taşları olan ve fibroblast hücresi tarafından üretilen elastin ve kolajen liflerinin kalitesinin düşmesi sonucu vücutta çatlaklar oluşur. 

 kremin içeriğinde bulunan Elestan ™️ LS 9879, Manilkara multinervis yapraklarından elde edilen bir özdür ve diğer bileşenlerin yanı sıra flavonoidler ve katekuik tanenler içerir. Elastazın etkilerine karşı korumaya yardımcı olur, elastin ile ilişkili proteinlerin sentezini artırır ve cildin sıkılığını ve elastikiyetini geliştirir. Kolajen ve elastin ağını enzimatik bozulmadan korur. Aynı zamanda hacim kazandırıcı / 3D etkiye sahiptir ve glikasyon ve çatlakları azaltır. Protein glikasyonunu inhibe eder ve çok sayıda hücre dışı matris elementinin sentezini uyarır. Cilt tonusunu, sıkılığını ve elastikiyetini artırır. Bu ürün ideal olarak sıkılaştırıcı vücut bakımı ve çatlakların önlenmesi ve düzeltilmesi için kullanılır.

KULLANIM

1-2 Pompa ürünü ihtiyaç olan bölgeye masaj yaparak emilimini sağlayın.

SUNUM : 200 ML


RESHAPE SELÜLİT SIKILAŞMA JELİ

Çift etkili formülü ve krem-jel yapısıyla cilt dokusunu sıkılaştırırken selülit oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Aktif içerikleriyle kan dolaşımını hızlandırarak portakal kabuğu görünümünü azaltmayı ve cildi pürüzsüzleştirmeyi destekler.

Selülite karşı etkisiyle bilinen kafeinle zenginleştirilen ve faydalı yağlarla desteklenen bu formül cilt dokusunu pürüzsüzleştirmede ve minik çukurlardan kurtulmada oldukça etkililir.

İçerisinde bulunan kırmızı yosun özleriyle etkin bir bakım sağlayan bu krem cilt altındaki yağ toksinlerini parçalayarak selülit görünümünü görünümünü hafifletirken cildi serbest radikallere karşı korur ve drenaj etkisi sayesinde ödeme bağlı şişkinlik ve ağrıları hafifletir.

KULLANIMI

Yeteri kadar ürünü ihtiyaç olan bölgeye 10-15 dk masaj yaparak emilimini sağlayın

SUNUM : 200 ML