Promedica-profosyonel-cilt-bakım-Serumları

Cilt Bakım Serumu
MİKRO İĞNELEME SİSTEMİ

Mikro iğneleme, cilt yapısını ve cildin yenilenme yeteneğini geliştirmek için yapılan bir tedavi şeklidir. Mikro iğneleme, ciltte hedeflenen mikro yaralanmalar oluşturur. Bunlar kolajen tip III ve tip I, elastin ve hyaluronik asit oluşumunu uyarır ve cildi konsantre aktif bileşenlere karşı geçirgen hale getirir. Tedaviden hemen sonra ciltte cilt yenilenmesini uyaran büyüme faktörleri salınır.

Mikro iğneleme, neokollajenezi yoğun bir şekilde destekler ve önemli ölçüde gençleşmiş, taze bir görünüm sağlar. Cilt ince gözenekli hale gelir ve genç elastikiyetini yeniden kazanır.

İYİ TOLERANSLI YÜKSEK VERİMLİLİK

Mikro iğnelemenin, cildin yaşlanmasından sorumlu olan kolajen ve elastin liflerinin yenilenmesini uyararak cilt üzerinde hücre uyarıcı bir etkiye sahip olduğu kanıtlanmıştır. Cilt esnekliğini ve elastikiyetini yeniden kazanır. Cilt görülür şekilde daha dolgun ve daha sıkı görünür.

Mikro iğneleme, fizyolojik olarak iyi tolere edilen bir kolajen indüksiyon türüdür. Ablatif yöntemlerin (örneğin lazerle yüzey yenileme veya kimyasal peeling) aksine epidermis bozulmadan kalır.

Epidermis cildin en üst tabakasıdır ve birincil işlevi su kaybına, UV ışınlarına ve vücuda yabancı madde ve organizma girişine karşı fiziksel koruma sağlamaktır. Epidermis ne kadar kalın olursa dermis o kadar iyi korunur, cilt daha uzun süre sağlıklı ve genç kalır.


Denim Jeans
PROHYAL B5

Hyaluronic Acid B5 Serum

30 ML

İNCELE

Denim Jeans
PROVIT C

Vitamin C Ferulic Acid Serum

30 ML

İNCELE

Denim Jeans
PRORETIN A

Advanced Retinol Serum

30 ML

İNCELE

Denim Jeans
ACTIVE COLLAGEN

Active Collagen Serum

30 ML

İNCELE

Denim Jeans
PROACTIVE

Pore Prufying Serum

30 ML

İNCELE

Denim Jeans
MELATONE

Anti Blemish Whitening Serum

30 ML

İNCELE