promedica-kabin-bakımı-maske-hassascilt-yağlıcilt-karmacilt-kurucilt-antiaging-

KABİN BAKIM MASKELERİ


WHITE PEEL 4N1

WHITENING PEELING KREM ASK

Mandelik asit , cilt bakımı dünyasında yaşlanmayı geciktiren bir bileşendir. Cilt hücrelerini bir arada tutan minik bağları çözerek hücre yenilenmesini hızlandırmaya çalışır,yüzeydeki cansız görüntüyü ve ince çizgilere yol açabilecek ölü deriyi gidermeye yardımcı olur.Laktik asit cildi parlaklaştırır, pürüzsüzleştirir ve düzleştirir, aynı zamanda daha sıkı görünmesini sağlar. İnce çizgilerin, kırışıklıkların ve koyu lekelerin görünümünü azaltmaya yardımcı olur.Salicylic Acid, Fazla yağı gözeneklerden temizler.Ölü cilt hücrelerini temizler .Akne bakterilerini zayıflatır.Gelecekteki sivilceyi önler .Enflamasyonu yatıştırır.

AKTİF İÇERİK

Mandelic Acid-Lactic Acid-Salicylic Acid

KULLANIMI

Temiz cilde White peel maske ince bir tabaka uygulanır.10-20 dk bekledikten sonra masaj yaparak peeling vazifesi görülür.Daha sonra ıslak ılık havlu ile temzilenir.

SUNUM

250 ML 


HYDRAPLUS MOISTURIZING MASK

ANTI AGING NEM MASKESİ

Kuru, tahriş olmuş bir cilt için maske hızlı bir onarım işlevini yerine getirmesi gerekir. Hyalüronikasit,kuru ciltte hidrasyonunu sağlarken kızarıklık veya tahrişleri yatıştırır ve zamanla daha fazla nemi korumak için cildi güçlendirir. Cilt bariyerini korur ve gelecekteki dehidrasyonu önler. En hassas ciltler için bile ideal ve göz çevresi üzerinde kullanmak için güvenlidir.

AKTİF İÇERİK

Hyaluronic Acid,Shea Butter,Allantoin,Lavandula Angustifolia Oil,Coco-Caprylate/Caprate

KULLANIM

Hydraplus Mask Spatula yada fırça yardımı ile cilde ince bir tabaka sürülür.5-10 dk bekledikten sonra,masaj yaparak emilimi sağlanır.Silme yada durulama gerektirmez.

SUNUM

250 ML


PROSENS SOOTHING MASK

SAKİNLEŞTİRİCİ HASSAS CİLT MASKESİ

Hassas bir cilt için maske hızlı bir onarım işlevini yerine getirmesi gerekir. Protein ve PanthenolHassas ciltte hidrasyonunu sağlarken kızarıklık veya tahrişleri yatıştırır ve zamanla daha fazla nemi korumak için cildi güçlendirir. Cilt bariyerini korur ve gelecekteki dehidrasyonu önler. En hassas ciltler için bile ideal ve göz çevresi üzerinde kullanmak için güvenlidir.

AKTİF İÇERİK

Panthenol,Shea Butter,Ruscus Aculeatus,Calendula Extract,Centella Asiatica Extract

KULLANIM

Prosens Mask Spatula yada fırça yardımı ile cilde ince bir tabaka sürülür.5-10 dk bekledikten sonra,masaj yaparak emilimi sağlanır.Silme yada durulama gerektirmez.

SUNUM

250 MLPROACTIVE CREAM MASK

DENGELEYİCİ GÖZENEK SIKILAŞTIRICI KREM MASKE

İçeriğinde bulunan kaolin, ciltteki fazla yağı emer ve cildi ölü hücrelerden arındırır.Salisilik asit sayesinde gözeneklerde ki bakteriyel doku bağları koparak ciltten atılımı sağlanır.Bu sayede gözenekler temizlenir ve porlar daralır.Nemlendirici içerikler sayesinde cildin nem dengesi korunur.

AKTİF İÇERİK

Salycilic Acid,Salix Alba,Tea Tree Oil,Benzoic Acid,Psidium Guajava

KULLANIM

Proactive Mask Spatula yada fırça yardımı ile cilde ince bir tabaka sürülür.5-10 dk bekledikten sonra, masaj yaparak emilimi sağlanır. Silme ya da durulama gerektirmez.

SUNUM

250 ML