curative-soothing-balsam-epilayon-sonrası-jel-propolis-aloevera-sarıkantaron-papatya-sakinleştirici-egzama-seboratikdermatit-balsam

CURATIVE S.O.S BALSAMS.O.S BAKIM KREMİ

CURATIVE SOOTHING CREAM

Güneşe uzun süreli maruz kalma ve epilasyon uygulamaları sonrası cildinizi yoğun nemlendirir ve yumuşatır.Aynı zamanda içeriğindeki antioksidan özelliklibitki özleri sayesinde dış etkenlerden(hava kirliliği,uv ışınları)olumsuz etkilenencildinizi besler ve güçlendirir. Cildin nemseviyesini arttırarak cilt kuruluğuna bağlıoluşabilecek elastikiyet kaybı ve hassasiyetinönlenmesine yardımcıdır.


 

İÇERİK


Sarı Kantoron : İnce çizgiler ve kırışıklıklar gibi cildin kalitesini olumsuz yönde etkileyen cilt proteinindeki değişiklikleri önler . Tahriş olmuş, kızarık ciltlerde cildi rahatlatır ve aynı zamanda sakinleştirici bir his sağlar. Yine antimikrobiyal özelliğe de sahiptir.

Propolıs : Propolis kırışıklıkları yumuşatır ve yaşlanma karşıtı özelliklere sahiptir . Serbest radikallerin cilt üzerindeki olumsuz etkilerini nötralize eden fenolik bileşikler ve flavonoidler gibi antioksidanlar burada büyük bir rol oynar. Propolis  cildi aydınlatır ve pürüzsüzleştirir, yorgunluk belirtilerini azaltır ve nemlendirir.

Aloevera : Geleneksel olarak cilt bütünlüğünü iyileştirmek için kullanılan tıbbi bir bitkidir. Aloe vera , anti-inflamatuar, cilt koruyucu, anti-bakteriyel, anti-viral, antiseptik ve yara iyileştirici özellikleriyle bilinir .

Çay ağacı : Antibakteriyel, antiinflamatuar, antiviral ve antifungal özelliklere sahiptir . Araştırmalar, çay ağacı yağının iltihabı azaltmaya yardımcı olduğunu ve iyileşme sürecinde etkili olan beyaz kan hücrelerinin aktivitesini tetiklediğini göstermiştir.

Papatya : İnce çizgiler ve kırışıklıklar gibi cildin kalitesini olumsuz yönde etkileyen cilt proteinindeki değişiklikleri önler . Tahriş olmuş, kızarık ciltlerde cildi rahatlatır ve aynı zamanda sakinleştirici bir his sağlar. Yine antimikrobiyal özelliğe de sahiptir.


KULLANIM

Günlük temiz cilde ihtiyaç olan bölgeye 1-2  pompa parmak uçları ile masaj yaparak emilimi sağlanır.Epilasyon ve Mikroiğne uygulamalarından sonra uygulama bölgesine uygulayarak iyileşme sürecine katkıda bulunur.

 

SUNUM : 125 ML

                EPİLASYON SONRASI      DERMATERAPİ SONRASI    MEDİKAL İŞLEM SONRASI      GÜNEŞ SONRASI          PEELING SONRASI